KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13128685

nr 1312 8685

Jack Eichborn

(1906-1981), Sverige

Oljemålning, Signerad, stad. Olja på duk, 50x38 cm

Jack Eichborn, svensk bildkonstnär född 1906 i Manchester, död 1981.

Utrop:

600 kr

måndag 9 mars 2020
kl 18:25:22

Jack Eichborn

Läs mer om Jack Eichborn